Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych. design studiokreatywa.pl

Nagrody

Wspólnie z biurami promujemy nowy wymiar księgowości oraz nagradzamy zaangażowanie w celu rozwoju sieci

WYMIEŃ PUNKTY

Nowoczesna strona internetowa biura rachunkowego - 1800zł

Strona internetowa przygotowana według jednej z trzech propozycji graficznych z indywidualnymi zdjęciami biura. Zaprojektowana według najnowszych trendów w zakresie designu.

1600

punktów czarnych

Wymień punkty na złotówki

1 pkt = 1 PLN netto (minimalna kwota wypłaty 500 PLN netto)

1pkt = 1zł

punkty zielone i czarne

Interesuje Cię rozwój biura?

WYMIEŃ PUNKTY

WYMIEŃ PUNKTY CZARNE

WYMIEŃ PUNKTY ZIELONE

Wymień 100 zielonych punktów na klienta.

720

Klawiatura, mysz, głośnik do prowadzenia konferencji online i  przenośny zestaw głośnomówiący z USB i Bluetooth klasy średniej - 800zł

Idealne narzędzia do pracy księgowych. Wygodna i funkcjonalna mysz oraz klawiatura a także głośnik niezbędny do prowadzenia spotkań online. To kompaktowe, przenośne urządzenie umożliwi prowadzenie rozmów konferencyjnych w dowolnym miejscu

Konfiguracja w kilka sekund, kompatybilność ze wszystkimi wiodącymi platformami UC

Jak wymienić punkty na nagrody?

Jeśli masz wystarczającą liczbę punktów wybierz nagrodę i kliknij w przycisk "WYMIEŃ PUNKTY".
Na skrzynkę e-mail otrzymasz informację z prośbą o potwierdzenie wyboru nagrody. Po kliknięciu w link otrzymasz potwierdzenie wyboru.


Nagroda zostanie do Ciebie wysłana w ciągu kilku dni.

WYMIEŃ PUNKTY

WYMIEŃ PUNKTY

WYMIEŃ PUNKTY

Voucher do spa o wartości 1000zł

900

punktów czarnych

Voucher na dowolne zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy do największej w Polsce sieci instytutów kosmetycznych i spa. Pozwolą na chwilę relaksu pośród natłoku działań i obowiązków.

Profilaktyczne badania Luxmed - 1395 zł

1256

Profilaktyczne badania, które pomogą zadbać o zdrowie - pakiet dopasowany do stylu życia, nawyków dbania o zdrowie, aktualnego samopoczucia oraz czynników zdrowotnych.

3 sesje rehabilitacyjne z trenerem - 600zł

540

Rehabilitant/trener personalny pomogą zadbać o zdrowie i pozwolą na indywidualne dopasowanie ćwiczeń. W ramach pakietu dostępne są 3 sesje, które pomogą poprawić kondycję fizyczną osobom prowadzącym siedzący tryb życia - wzmocnić postawę czy odciążyć kręgosłup.  Sesje odbędą się we wskazanej miejscowości. 

3 sesje które pozwolą na poprawę jakości dla osób prowadzących siedzący typ życia - prawidłowa postawa, odciążenie kręgosłupa, poranne rozciąganie

Coaching mentoring – prowadzenie biznesu - 1000zł

900

Spotkania z profesjonalistą wspierają w rozwoju zawodowymi i osobistymi mogą dotyczyć takiej tematyki jak rozwijanie biznesu, zarządzanie pracownikami, pracowanie nad relacjami z klientem czy efektywna sprzedaż. Spotkania odbędą się we wskazanej miejscowości.

Fotel biurowy - 1000zł

900

Fotel, który poprawi jakość siedzenia i zapewni wygodną pozycję przed monitorem. Produkt wyposażony jest w składane oparcie, system regulacji wysokości, tapicerkę z oddychającego materiału oraz poduszki podpierające plecy i kark.

Monitor 27 cali - 2000zł

1800

Monitor LG 27UL850-W 4K HDR to urządzenie wysokiej jakości, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wybrednego użytkownika. Dzięki nowoczesnej stylistyce, monitor ten oferuje najwyższą jakość i komfort użytkowania, a przy tym doskonale wkomponuje się w każde pomieszczenie.

Kurs profesjonalnego makijażu - 500zł

450

Kurs profesjonalnego makijażu, który pozwoli na odpowiednie dobranie makijażu na co dzień jak i na profesjonalne spotkania biznesowe. Kurs odbędzie się we wskazanej miejscowości.

Konsultacja ze stylistą - 1500zł

1350

punktów czarnych

punktów czarnych

WYMIEŃ PUNKTY

punktów czarnych

WYMIEŃ PUNKTY

punktów czarnych

WYMIEŃ PUNKTY

punktów czarnych

Całodniowe spotkanie ze stylistą, który pomoże w doborze odpowiedniej garderoby. Niezwykle pomocne w budowaniu wizerunku osobistego i wizerunku w biznesie. Spotkanie zaczyna się w domu Klienta od przeglądu szafy. Pozbywamy się rzeczy zbędnych, robimy listę brakujących ubrań, po czym jedziemy na wspólne zakupy, aby uzupełnić garderobę.

Zapraszamy do kontaktu pon-pt
8:00-16:00
 
22 100 46 60

ANITA GOŁĘBIEWSKA  Dyrektor Zarządzająca OSCBR

DLA BIURA RACHUNKOWEGO

DLA PRZEDSIĘBIORCY

WYMIEŃ PUNKTY

punktów czarnych

WYMIEŃ PUNKTY

punktów czarnych

WYMIEŃ PUNKTY

punktów czarnych

1800

punktów zielonych