Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych. design studiokreatywa.pl

"Księgowi od kuchni"

OSCBR to więcej klientów oraz promocja biur w sieci i na rynku lokalnym.

DOŁĄCZ DO SIECI

OSCBR to największa sieć biur rachunkowych w Polsce

Dlaczego warto z nami być?

“Po certyfikacji zmieniło się bardzo dużo. Pozyskuję nowych klientów i zmieniamy biuro na większe”

 

MONIKA BARNOWSKA  Biuro  BMBK Sp. z o.o.

“Polecam darmowy system moim klientom, co pozwala na zaoszczędzenie ich środków, a nam na zaoszczędzenie czasu we współpracy"

 

MONIKA LECH  Taxland Sp. z o.o.

“Do tej pory dużo czasu spędzałam na zbieraniu faktur od klientów. Wiele się zmieniło po tym, jak klienci przeszli na nowy system i zaczęli przesyłać je w wersji elektronicznej”

 

ANNA KOPCIŃSKA Oliko

“Dzięki OSCBR szkolę się i mam więcej czasu na swoje pasje oraz rodzinę"

 

KONRAD FIJAŁKOWSKI Tax Comfort Sp. z o.o.

“Wreszcie wszystkie pliki faktur od klientów przychodzą w jednym formacie. Wystarczy, że wrzucą je do systemu i mam wszystko jasne i czytelne”

 

DARIA GOSZCZYŃSKA  Oliko

“Dzięki temu, że mam na bieżąco wgląd do faktur sprzedażowych naszych klientów mogę dokonywać optymalizacji ich podatków, czyli wskazywać na to, kiedy i jakich inwestycji powinni dokonać”

 

KATARZYNA CHRABAŁOWSKA Tax Comfort  Sp. z o.o.

To ludzie i kontakty, a także stałe poszerzanie wiedzy na temat biznesu księgowego, zarządzania, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz rozwoju osobistego

Naszym celem jest wspieranie Klientów w prowadzeniu ich biznesu poprzez dostarczanie inteligentnej technologii i najwyższej jakości usług księgowych.

 

Wspólnie tworzymy nową jakość usług księgowych. Jesteśmy na bieżąco z wiedzą i nowoczesnymi technologiami.

Zapraszamy do kontaktu pon-pt
8:00-16:00
 
22 100 46 60

DLA BIURA RACHUNKOWEGO

DLA PRZEDSIĘBIORCY