Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych. design studiokreatywa.pl

wróć

Głównym tematem spotkania będzie Nowy Cennik oraz nowe funkcjonalności mOrganizera Finansów dedykowane spółkom z o.o.

Szkolenie jest bezpłatne dla Biur Rachunkowych sieci OSCBR!

 

Jak wziąć udział w szkoleniu? Wystarczy zarejestrować się poprzez :  https://cashdirector.clickmeeting.com/szkolenie-w-temacie-nowego-cennika

Szkolenie w temacie nowego cennika i nowych funkcjonalności mOrganizera Finansów dla spółek z o.o.

Patrycja Strzelecka

Współzałożycielka CashDirector, spółki z branży Fintech, oferującej system księgowości on-line zintegrowany z bankiem (mKsiegowosc) oraz platformę do zarządzania finansami małej firmy (mOrganizer finansów). Poprzednio dyrektor zarządzająca i członek zarządu TMG Group w Polsce, światowego lidera outsourcingu księgowego i płacowego, oraz Partner zarządzająca w Extor SA, gdzie wdrożyła do obsługi w modelu outsourcingowym ponad 400 firm z kapitałem zagranicznym osiągając co roku dwucyfrowy poziom wzrostu obrotów. Zarządzane przez nią firmy kilkukrotnie były nagradzane min. Certyfikatem Outsourcing Star i Firma Przyjazna Klientowi.

Anita Gołębiewska

Dyrektor Operacyjna CashDirector S.A. oraz pomysłodawczyni i Dyrektor Zarządzająca Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie, które zdobywała prowadząc księgowość międzynarodowych korporacji oraz rekrutując i zarządzając zespołem księgowości. Obecnie odpowiedzialna za nadzór operacyjny, współpracę ze strategicznymi partnerami oraz dynamiczny rozwój spółki. Od ponad 10 lat popularyzuje nowoczesne technologie do obsługi księgowej, a główną misją jej działań jest podnoszenie rangi zawodu księgowego.

Maciej Klimkowski
Analityk IT z ponad 6-letnim doświadczeniem w procesie wytwarzaniu oprogramowania dedykowanego. Pracował dla największych firm w Polsce z sektora bankowego i finansowego. Specjalizuje się w analizie systemowej, analizie biznesowej, testowaniu manualnym i automatycznym oraz wdrażaniu produktów IT. W firmie CashDirector S.A. odpowiada za analizę biznesowo-systemową w zespole Universal Platform.

7 grudnia
godz. 10:30-12:00

wróć

DLA BIURA RACHUNKOWEGO

DLA PRZEDSIĘBIORCY