Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych. design studiokreatywa.pl

Koszt udziału w szkoleniu:

Jak wziąć udział w szkoleniu?

 

 

Wystarczy dokonać wpłaty na konto CASHDIRECTOR S.A.:

PL31 1140 2105 0000 3274 4400 1007 z tytułem ‘Opłata za szkolenie – PŁ spółki’, w wysokości zgodnej z posiadanym statusem, a potwierdzenie przelewu przesłać na adres: [email protected]. W odpowiedzi na zgłoszenie prześlemy link rejestracyjny, umożliwiający udział w wydarzeniu on-line. Prosimy pamiętać o doliczeniu podatku VAT do podanych kwot.

wróć

Program szkolenia:

 

Szkolenie dotyczy sposobów przekształcania JDG w spółkę z o.o. Program obejmuje zarówno tzw. przekształcenie kodeksowe, aport przedsiębiorstwa, jak i przeniesienie biznesu do nowotworzonej spółki. Będzie interesujące dla przedsiębiorców, księgowych, prawników i doradców, którzy rozważają reorganizację biznesu swojego lub swoich klientów wraz z wejściem w życie rozwiązań tzw. Polskiego Ładu.

 

Program:

 

 1. Zalety jednoosobowej działalności gospodarczej

 2. Wady i zalety jednoosobowej działalności gospodarczej

 3. Polski Ład a opodatkowanie i ozusowanie JDG

 4. Wady i zalety spółki z o.o.

 5. Jak zrestrukturyzować JDG w spółkę z o.o.?

 6. Dla kogo spółka z o.o.?

 7. 9% czy 19% CIT w spółce?

 8. Czy łatwo przestawić biznes na spółkę z o.o.?

 9. Organy spółki z o.o. – opis

 10. Podwójne opodatkowanie – czy na pewno?

 11. Umowy zawierane ze swoją spółką

Polski Ład - czy i jak przekształcić działalność w spółkę?

Samir Kayyali

Doradca podatkowy, agent celny, wykładowca akademicki, pionier na rynku podatkowych szkoleń on-line. Uznany dydaktyk i praktyk. Przeprowadził ponad 800 szkoleń stacjonarnych, a w Internecie działa od 2013 roku. Realizował szkolenia m. in. dla Krajowej Izby Doradców Podatkowych, największych polskich banków, firm leasingowych, spółek Skarbu Państwa. Organizował szkolenia przygotowujące do egzaminu na doradcę podatkowego, wykładał ma studiach podyplomowych w dziedzinie prawa podatkowego. Prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego oraz największą w Polsce platformę z podatkowymi szkoleniami on-line.

2 grudnia
godz. 09:00-10:00

DLA BIURA RACHUNKOWEGO

DLA PRZEDSIĘBIORCY

wróć