Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych. design studiokreatywa.pl

Koszt udziału w szkoleniu:

Jak wziąć udział w szkoleniu?

 

Wystarczy dokonać wpłaty na konto CASHDIRECTOR S.A.:  PL31 1140 2105 0000 3274 4400 1007 z tytułem ‘Opłata za szkolenie – samochody’, w wysokości zgodnej z posiadanym statusem, a potwierdzenie przelewu przesłać na adres: [email protected]. W odpowiedzi na zgłoszenie prześlemy link rejestracyjny, umożliwiający udział w wydarzeniu on-line. Prosimy pamiętać o doliczeniu podatku VAT do podanych kwot.

wróć

Program szkolenia:

 

To będzie ciekawa pogadanka o samochodach – poruszymy aktualne tematy, gorące newsy i perspektywę Polskiego Ładu.

Samochody w VAT, CIT, PIT – wszystko co musisz wiedzieć w przededniu „Polskiego Ładu”!

Samir Kayyali

Doradca podatkowy, agent celny, wykładowca akademicki, pionier na rynku podatkowych szkoleń on-line. Uznany dydaktyk i praktyk. Przeprowadził ponad 800 szkoleń stacjonarnych, a w Internecie działa od 2013 roku. Realizował szkolenia m. in. dla Krajowej Izby Doradców Podatkowych, największych polskich banków, firm leasingowych, spółek Skarbu Państwa. Organizował szkolenia przygotowujące do egzaminu na doradcę podatkowego, wykładał ma studiach podyplomowych w dziedzinie prawa podatkowego. Prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego oraz największą w Polsce platformę z podatkowymi szkoleniami on-line.

28 października
godz. 13:00-14:30

DLA BIURA RACHUNKOWEGO

DLA PRZEDSIĘBIORCY

wróć