Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych. design studiokreatywa.pl

Program szkolenia:
 

Postępowania i kontrole podatkowe
1. Postępowanie podatkowe – zasady i przebieg postępowania podatkowego
2. Wybrane zagadnienia z zakresu kontroli podatkowej i celno-skarbowej
 

Spółki komandytowe podatnikiem CIT
1. Zasady opodatkowanie spółek komandytowych po objęciu ich reżimem CIT
2. Wypłaty zysku ze spółki komandytowej
3. Zmiana proporcji udziałów w trakcie roku podatkowego a rozliczenie wspólników
 

Udział w obu blokach szkoleniowych:

Postępowania i kontrole podatkowe i Spółki komandytowe podatnikiem CIT

 

 

Udział w jednym bloku szkoleniowym:

Postępowania i kontrole podatkowe i Spółki komandytowe podatnikiem CIT

 

 

Jak wziąć udział w szkoleniu?
 

Wystarczy dokonać wpłaty na konto CASHDIRECTOR S.A.:

PL96 1140 2105 0000 3274 4400 1001 z tytułem ‘Opłata za szkolenie – Mariański Group’, w wysokości zgodnej z posiadanym statusem i wybranym wariantem szkolenia, a potwierdzenie przelewu przesłać na adres [email protected] W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie, prześlemy link rejestracyjny, umożliwiający udział w wydarzeniu on-line. Prosimy pamiętać o doliczeniu podatku VAT do podanych kwot.

Szkolenia organizowane we współpracy z Mariański Group:

Temat 1: Postępowania i kontrole podatkowe 

Temat 2: Spółki komandytowe podatnikiem CIT

Tomasz Szymański

Doradca podatkowy w Departamencie Doradztwa Podatkowego Mariański Group. Reprezentuje podatników przed organami podatkowymi w prowadzonych kontrolach podatkowych, kontrolach celno-podatkowych, postępowaniach podatkowych oraz postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprawach prowadzonych przed organami podatkowymi, szczególnie w zakresie podatku VAT i kontroli podatkowych. Tomasz zdobył rozległą wiedzę w zakresie organizacji i funkcjonowania administracji podatkowej.
 

Marta Olewińska

Starszy Konsultant w Departamencie Doradztwa Podatkowego Mariański Group. Zajmuje się bieżącą obsługą prawno-podatkową, w szczególności odpowiada za przygotowanie opinii oraz ekspertyz. Wspiera pracę w zakresie postępowań przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Posiada szerokie doświadczenie zawodowe związane z obsługą i doradztwem podatkowym dla podmiotów krajowych, w tym w zakresie reorganizacji i restrukturyzacji podmiotów.

29 czerwca
godz. 10:30-13:15

Zapraszamy do kontaktu pon-pt
8:00-16:00
 
22 100 46 60

DLA BIURA RACHUNKOWEGO

DLA PRZEDSIĘBIORCY

wróć