Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych. design studiokreatywa.pl

wróć

Szkolenie ma na celu opracowanie odpowiedzi na pytanie: Jak aktywować Klienta na mOrganizera finansów? Nasze październikowe spotkanie pozwoli zbudować całą bazę argumentów, które przemówią za użytkowaniem ww. aplikacji. Warto wspomnieć, że propozycje te zostaną oparte na bazie badań Klientów i ich autentycznych potrzebach. Wyjątkowo spotkanie to poprowadzi Patrycja Strzelecka, współzałożycielka firmy oferującej platformę do zarządzania finansami.

Szkolenie jest bezpłatne dla Biur Rachunkowych sieci OSCBR!

 

Jak wziąć udział w szkoleniu? Wystarczy zarejestrować się poprzez : link

Profesjonalna sprzedaż mOrganizera

Patrycja Strzelecka

Współzałożycielka CashDirector, spółki z branży Fintech, oferującej system księgowości on-line zintegrowany z bankiem (mKsiegowosc) oraz platformę do zarządzania finansami małej firmy (mOrganizer finansów). Poprzednio dyrektor zarządzająca i członek zarządu TMG Group w Polsce, światowego lidera outsourcingu księgowego i płacowego, oraz Partner zarządzająca w Extor SA, gdzie wdrożyła do obsługi w modelu outsourcingowym ponad 400 firm z kapitałem zagranicznym osiągając co roku dwucyfrowy poziom wzrostu obrotów. Zarządzane przez nią firmy kilkukrotnie były nagradzane min. Certyfikatem Outsourcing Star i Firma Przyjazna Klientowi.

21 październik
godz. 10:00-11:30

wróć

DLA BIURA RACHUNKOWEGO

DLA PRZEDSIĘBIORCY