Jeśli poszukujesz więcej informacji na temat Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych lub chcesz nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami:

 

 

                   Paulina Haczykowska - Rosłonek

                   [email protected]

                  Koordynator ds. Komunikacji Marketingowej

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

Przeczytaj najnowsze

07 maja 2024
Przemysław Naklicki dołączył do zespołu Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) jako nowy Dyrektor Zarządzający. To manager z ponad dwudziestoletnim
22 kwietnia 2024
Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) jak co roku rusza w trasę po Polsce, aby spotykać się z przedstawicielami biur
Podsumowanie roku OSCBR 2023
20 czerwca 2023

OSCBR Marką Godną Zaufania

Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych otrzymała tytuł „Marki Godnej Zaufania 2023” w kategorii Wirtualna Księgowość - to nasz wspólny sukces!

 

Tytuł przyznają polscy przedsiębiorcy w ogólnopolskim głosowaniu, które Instytut Badawczy Kantar Polska S.A. przeprowadza na zlecenie wydawcy miesięcznika My Company Polska. Startupowcy, menedżerowie, specjaliści i prezesi firm wskazują tych, którym ufają najbardziej.

 

Badanie Marka Godna Zaufania to inicjatywa wydawcy miesięcznika „My Company Polska”. Powstało przy współpracy z Instytutem Badawczym Kantar Polska. Głównym celem, tego realizowanego już po raz ósmy badania, było poznanie opinii przedsiębiorców na temat najlepszych marek, produktów i usług skierowanych do biznesu oraz wskazanie tych, którym najbardziej ufają.

 

Mechanizm rankingu jest prosty – redakcja poprosiła czytelników i prenumeratorów miesięcznika „My Company Polska”, uczestników szkoleń i konferencji, przedstawicieli kadry zarządzającej, specjalistów i właścicieli firm, by spontanicznie wymienili markę, której najbardziej ufają. W każdej kategorii można było wskazać tylko jedną.

 

Co ważne, wszystkie 25 kategorii jest nowych. W tym roku sprawdzano m.in. który z brandów ma „Wysoki A-IQ” czy najmocniejsze „Cyfrowe mury”, pytano też o „Przyszłość planety” i o „Biznes z pomysłem”.

 

Nagroda „Marka Godna Zaufania” jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i dowodem na to, że nasza praca przynosi efekty i jest doceniana zarówno przez biura rachunkowe, jak i ich klientów - polskich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. To dla nas nie tylko powód do dumy, ale też zobowiązanie do dalszej efektywnej pracy i doskonalenia naszej sieci. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas głos za zaufanie, jakim nas obdarzają. To dla nas ogromna motywacja do dalszego rozwoju OSCBR. Zaufanie do marki, to zaufanie do ludzi którzy ją tworzą. Zaufanie to fundament, na którym buduje się biznes, a w czasach pełnych niepewności stwierdzenie "ufam ci" nabiera jeszcze większego znaczenia  - komentuje Anita Gołębiewska, Dyrektor Zarządzająca OSCBR.

W tym roku uczestnicy badania oceniali marki w 25 kategoriach. Spontanicznie wymienili nazwy 350 znanych i cenionych firm, ale w danej kategorii można było wskazać tylko jeden brand. Sieć OSCBR znalazła się wśród wskazywanych przez przedsiębiorców marek w zakresie najwyższej jakości świadczonych wirtualnych usług księgowych znacząco wyprzedzając pozostałe podmioty.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspólnego sukcesu.

autorka artykułu: Paulina Haczykowska

 

Zaloguj się do Strefy Partnera OSCBR na komputerze

Zapraszamy do kontaktu pon-pt 8:00-16:00

numer telefonu: 533 337 816

Jak się

zalogować?

Stworzona przez 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych. 

Rozwój sieci i technologię rozwiązań oferowanych przez OSCBR zapewnia CashDirector wraz z mBankiem.

Kontakt:

mail: [email protected]

telefon: 533 337 816

Kontakt dla Mediów