Dlaczego warto dołączyć do OSCBR?

Współpracujemy z najlepszymi na rynku

 

 

Dołączając do nas zyskujesz możliwość oferowania produktów dodatkowych dla przedsiębiorców, których obsługujesz. Możesz także skorzystać ze specjalnych zniżek na szkolenia, studia i usługi.

ZOBACZ KORZYŚCI

DOŁĄCZ DO SIECI

Partnerstwo w OSCBR to dopiero początek – rozwijaj swoje biuro!

Certyfikacja

Przechodząc proces certyfikacji uzyskujesz dostęp do wielu nowych możliwości rozwoju swojego biura. Możesz zyskać dodatkowe wynagrodzenie i klientów do obsługi.

Zyskujesz wiarygodność na rynku.

Finalizacja

Będąc partnerem OSCBR masz możliwość zawierania umów

o otwarcie firmy wraz z rachunkiem firmowym w mBanku bezpośrednio w swoim biurze.

Partner OSCBR

Dołączając do sieci zyskujesz wparcie w rozwoju swojego biura, dostęp do mOrganizera dla biur rachunkowych, a także możliwość oferowania konkurencyjnych produktów finansowych mBanku dla klientów. 

Co mówią o nas właściciele biur rachunkowych?

 

Poznaj opinie partnerów, którzy zdecydowali się na współpracę z nami

Dzięki OSCBR otwieramy klientom firmy i zakładamy rachunki bankowe – wszystko na miejscu u nas w biurze. Dzięki możliwości obsługi zdalnej pracujemy dziś z klientami z całej polski, a księgowi doceniają możliwość pracy także z domu. W systemie mOrganizer korzystamy z modułu księgowego, INBOX, wysyłamy pliki JPK i deklaracje – wszystko z jednego miejsca.

 

Gabriela Oszajca

Biuro FISKUS

W systemie mOrganizer księguję  ponad 100 klientów. Znacznie ułatwił on współpracę, dzięki temu, że klienci wystawiają faktury w systemie i nie trzeba ich wprowadzać, opłacają ZUS i podatki bezpośrednio z systemu – ryzyko pomyłki jest minimalne. Klienci wgrywają też faktury kosztowe, co ogranicza ilość maili i oszczędza mój czas.

 

 

Witold Rapczyński

Biuro PITCOM

Dzięki współpracy w OSCBR jestem częścią społeczności branżowej, mam możliwość korzystania z darmowych szkoleń aktualizujących wiedzę moją

i moich pracowników. Wykonuję swoją zwyczajową pracę i "przy okazji" zyskuję dodatkowe pieniądze, zachowując jednocześnie niezależność mojej firmy.

 

 

Monika Lech

Biuro TAXLAND

Poznaj możliwości współpracy z OSCBR 

 

Z nami zachowujesz całkowitą niezależność prowadzenia swojego Biura Rachunkowego. 

Zaloguj się do Strefy Partnera OSCBR na komputerze

Zapraszamy do kontaktu pon-pt 8:00-16:00

numer telefonu: 533 337 816

Jak się

zalogować?

Stworzona przez 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych. 

Rozwój sieci i technologię rozwiązań oferowanych przez OSCBR zapewnia CashDirector wraz z mBankiem.

Kontakt:

mail: [email protected]

telefon: 533 337 816