Jeśli poszukujesz więcej informacji na temat Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych lub chcesz nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami:

 

                   Paulina Haczykowska - Rosłonek

                   phaczykowska@cashdirector.com

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

Przeczytaj najnowsze

07 maja 2024
Przemysław Naklicki dołączył do zespołu Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) jako nowy Dyrektor Zarządzający. To manager z ponad dwudziestoletnim
22 kwietnia 2024
Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) jak co roku rusza w trasę po Polsce, aby spotykać się z przedstawicielami biur
Podsumowanie roku OSCBR 2023
12 września 2023

Roadshow OSCBR - Ruszyły szkolenia dla Biur Rachunkowych w ramach programu "Bądź Gotowy na KSeF"

Jednodniowe szkolenia dla biur rachunkowych z cyklu „Bądź gotowy na KSeF” w formie roadshow odbędą się w 9 lokalizacjach w całej Polsce. Realizowane są pod honorowym patronatem Ministerstwa Finansów. Eksperci będą rozmawiać o obecnej sytuacji rynkowej i związanych z nią szansach i zagrożeniach dla biur rachunkowych. Organizatorem jest Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR).

 

“Bądź Gotowy na KSeF” to kompleksowy program szkoleniowo-edukacyjny skierowany do biur rachunkowych i przedsiębiorców. W projekcie przewidziano spotkania, warsztaty oraz szkolenia merytoryczne i techniczne, które ułatwią przejście przez nadchodzącą cyfrową rewolucję - obowiązkową dla wszystkich przedsiębiorców.

 

Temat zastosowania podpisu oraz pieczęci kwalifikowanej zarówno w aspekcie KseF, jak i codziennej działalności, omówią specjaliści z KIR oraz Fundacji Cyberium, z którymi OSCBR podjęło współpracę w ramach szkoleń.

 

Szkolenia w ramach programu „Bądź gotowy na KSeF” pozwolą na podstawie najbardziej aktualnej wiedzy kompleksowo przygotować się na zmiany, które przyniesie Krajowy System e-Faktur. Podczas spotkań omówione zostaną aspekty prawne, formalne i techniczne wdrożenia KSeF w biurze, komunikacja zmiany do klientów oraz szanse, jakie dzięki niej zyska biuro rachunkowe. Przedstawione zostaną konkretne funkcjonalności systemu, który pozwoli m.in. na automatyczne zaczytywanie faktur do KSeF i w 100% spełni wymogi formalne.

 

Patronat nad projektem objęło Ministerstwo Finansów. We wdrażaniu pracujemy nie tylko z biurami, ale również ze wszystkimi jego klientami, przeprowadzając szkolenia merytoryczne i instruktaże techniczne. Klienci biur mogą zwracać się z pytaniami bezpośrednio do nas, a my przekujemy wiedzę w praktykę. Dostarczamy nowoczesne, darmowe oprogramowanie - system zintegrowany z rachunkiem bankowym i dostosowany do wymogów KSeF. Jako największa w Polsce sieć zrzeszająca biura rachunkowe wspieramy biura i przedsiębiorców od wielu lat – umożliwiamy czerpanie wiedzy od praktyków głęboko osadzonych w realiach rynku – mówi Anita Gołębiewska – Dyrektor Zarządzająca Ogólnopolską Siecią Biur Rachunkowych (OSCBR).

 

 

Zastosowanie kwalifikowanych podpisów i pieczęci elektronicznych w cyfryzacji obiegu faktur w ramach KSeF pozwala zarówno na szybkie uruchomienie systemu, jak i codzienne z niego korzystanie. Zalety wykorzystania e-podpisu i e-pieczęci nie ograniczają się jedynie do KSeF. To narzędzia, które umożliwia podpisywanie różnego rodzaju dokumentów elektronicznych, także na odległość, bez konieczności ich drukowania. KIR zawsze chętnie dzieli się wiedzą o korzyściach z zastosowania technologii cyfrowej w gospodarce. Dlatego wraz z OSCBR wspieramy biura rachunkowe i przedsiębiorców we wdrażaniu nadchodzących zmian, proponując bezpieczne i sprawdzone na rynku rozwiązania cyfrowe – mówi Wojciech Pantkowski, wiceprezes Zarządu KIR.

 

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma pakiet gotowych materiałów, które umożliwią łatwiejsze wdrożenie KSeF w biurze, komunikację z klientem oraz pozwolą uniknąć błędów.

 

Terminarz Roadshow:

  • 05.09.2023 – Warszawa
  • 06.09.2023 – Rzeszów
  • 07.09.2023 – Kraków
  • 08.09.2023 – Katowice
  • 25.09.2023 – Lublin
  • 26.09.2023 – Wrocław
  • 27.09.2023 – Poznań
  • 28.09.2023 – Bydgoszcz
  • 29.09. 2023 – Gdańsk  

 

Szkolenie jest bezpłatne dla członków sieci OSCBR. Zapisy u opiekunów regionalnych.

 

Autorka artykułu: Paulina Haczykowska

Zaloguj się do Strefy Partnera OSCBR na komputerze

Zapraszamy do kontaktu pon-pt 8:00-16:00

numer telefonu: 533 337 816

Jak się

zalogować?

Stworzona przez 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych. 

Rozwój sieci i technologię rozwiązań oferowanych przez OSCBR zapewnia CashDirector wraz z mBankiem.

Kontakt:

mail: kontakt@oscbr.pl

telefon: 533 337 816

Kontakt dla Mediów