Jeśli poszukujesz więcej informacji na temat Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych lub chcesz nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami:

 

 

                   Paulina Haczykowska - Rosłonek

                   phaczykowska@cashdirector.pl

                  Koordynator ds. Komunikacji Marketingowej

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

Przeczytaj najnowsze

11 marca 2024
W dniu 7 marca w Warszawie zorganizowaliśmy uroczyste wydarzenie podsumowujące rok 2023 w OSCBR. Był to czas pełen intensywnej pracy
05 lutego 2024
Z przeprowadzonych przez Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych Badań, dotyczących gotowości polskiej gospodarki na KSeF badań wynika, że zdecydowana większość
Podsumowanie roku OSCBR 2023
11 marca 2024

Podsumowanie Roku 2023 w OSCBR

W dniu 7 marca w Warszawie zorganizowaliśmy uroczyste wydarzenie podsumowujące rok 2023 w OSCBR. Był to czas pełen intensywnej pracy nad przygotowaniami do wprowadzenia Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) oraz ukierunkowany na rozwijanie współpracy z biurami rachunkowymi oraz przedsiębiorcami. W ostatnim roku OSCBR przeszkoliła ponad 2456 przedsiębiorców oraz 3300 księgowych w ramach programu „Bądź gotowy na KSeF”, umacniając ich kompetencje i przygotowując do nadchodzących zmian w systemie fakturowania. 

 

Podczas części oficjalnej, Dyrektor Zarządzająca OSCBR Anita Gołębiewska podsumowała 2023 rok w liczbach, czyli tak, jak lubimy najbardziej.

 

Wspólną pracą sprawiliśmy, że dziś mamy się czym chwalić!

  • 3024 biura w sieci OSCBR

  • 1388 biur certyfikowanych

  • jesteśmy obecni w 665 miastach w Polsce

  • w szkoleniach OSCBR wzięło udział w sumie ponad 5000 księgowych i przedsiębiorców

  • publikacje ekspertów OSCBR osiągnęły wynik ponad 70 mln odsłon!

a dodatkowo:

  • zdobyliśmy tytuł Marki Godnej Zaufania 2023 w kategorii "Wirtualna Księgowość"

  • rozwinęliśmy program "Bądź Gotowy na KSeF" pod patronatem Ministerstwa Finansów

  • usprawniliśmy system mOrganizer dla księgowych i klientów

i mierzymy jeszcze wyżej w 2024 roku!

 

Podsumowanie 2023 roku z perspektywy naszego partnera zaprezentowała Natalia Dobrowolska, Menedżer Wydziału Firmowego w mBanku, podkreślając, że pomimo wzmożonej działalności konkurencji, mBank nadal pozostaje liderem bankowości w Polsce! To właśnie rozwiązania tego banku są najczęściej wybierane przez przedsiębiorców.

 

Był to rok wyzwań, ale też zacieśnienia współpracy mBanku z OSCBR, czego odbiciem jest nowa kampania reklamowa, którą wciąż jeszcze można oglądać w TV i słuchać w radio.

 

Mieliśmy również okazję do wysłuchania różnych perspektyw ekspertów w debacie "Wyzwania biur rachunkowych w 204 roku", w których udział wziął przedstawiciel kancelarii prawno-podatkowej LTCA, Dyrektorzy Merytoryczni oraz przedstawiciele Rady Programowej OSCBR.

 

Część oficjalna zwieńczona była wręczeniem wyróżnień dla partnerów OSCBR - szczególnie zaangażowanych w rozwój sieci - w 5 kategoriach. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

W 2024 roku kontynuujemy nasze starania w rozwijaniu współpracy z ambasadorami OSCBR, dyrektorami merytorycznymi i Radą Programową, aby jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby krajowych biur rachunkowych. Naszym celem jest dalsze doskonalenie systemu mOrganizer, aby zapewnić jeszcze większy komfort pracy biura oraz wygodę klientów. Planujemy także poszerzyć naszą współpracę z kolejnymi partnerami, aby zwiększyć korzyści płynące z przynależności do sieci dla biur rachunkowych i ich klientów. Wspólnie z Ministerstwem Finansów kontynuujemy program "Bądź gotowy na KSeF", zapewniając kompleksowe wsparcie biur rachunkowych i przedsiębiorców, zarówno merytorycznie, technologicznie, jak i systemowo – mówi Anita Gołębiewska, Dyrektor Zarządzająca OSCBR

 

W części wieczornej, którą poprowadził dla nas prezenter telewizyjny Jarosław Kret, przenieśliśmy się w czasie do lat 20-tych XX wieku i świata Wielkiego Gatsbiego. 

 

Oprócz zabawy na parkiecie mieliśmy okazję skosztować rozrywek typowych dla tej epoki, np. rozmaitych gier w specjalnie zainscenizowanym kasynie. Klimat epoki obecny był także w prowadzonych dla uczestników konkursach.

 

Ten wieczór nie byłby jednak tak wyjątkowy, gdyby nie ogromne zaangażowanie naszych partnerów w charakteryzację! Sprawiły one, że na kilka godzin naprawdę znaleźliśmy się w innym świecie.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom za obecność na wydarzeniu i z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych spotkań z Wami!

 

 

 

Autorka artykułu: Paulina Haczykowska - Rosłonek

Zaloguj się do Strefy Partnera OSCBR na komputerze

Zapraszamy do kontaktu pon-pt 8:00-16:00

numer telefonu: 533 337 816

Jak się

zalogować?

Stworzona przez 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych. 

Rozwój sieci i technologię rozwiązań oferowanych przez OSCBR zapewnia CashDirector wraz z mBankiem.

Kontakt:

mail: kontakt@oscbr.pl

telefon: 533 337 816

Kontakt dla Mediów