Jeśli poszukujesz więcej informacji na temat Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych lub chcesz nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami:

 

 

                   Paulina Haczykowska - Rosłonek

                   phaczykowska@cashdirector.pl

                  Koordynator ds. Komunikacji Marketingowej

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

Przeczytaj najnowsze

07 maja 2024
Przemysław Naklicki dołączył do zespołu Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) jako nowy Dyrektor Zarządzający. To manager z ponad dwudziestoletnim
22 kwietnia 2024
Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) jak co roku rusza w trasę po Polsce, aby spotykać się z przedstawicielami biur
Podsumowanie roku OSCBR 2023
07 maja 2024

Przemysław Naklicki nowym Dyrektorem Zarządzającym OSCBR

Przemysław Naklicki dołączył do zespołu Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) jako nowy Dyrektor Zarządzający. To manager z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu operacyjnym strukturami własnymi i partnerskimi. Jest skutecznym realizatorem zakładanych celów na rynkach B2B i B2C, budującym nowe kanały dystrybucji oraz wdrażającym nowe produkty na rynek.

 

Przed dołączeniem do OSCBR Przemysław Naklicki specjalizował się w mediacjach sądowych w zakresie spraw gospodarczych i cywilnych, wdrażaniu i doradztwie związanym z RODO oraz we wsparciu firm w obszarze zarządzania, sprzedaży i budowania sieci partnerskich.

 

Jednym z jego sukcesów było pokierowanie wielowątkowym projektem budowania partnerstwa między Orange a deweloperami i dostarczenia wspólnym Klientom najlepszej jakości usług i rozwiązań, co przyczyniło się do wzrostu wyników biznesowych. Wprowadzał też dywersyfikację sprzedaży pod względem portfolio produktów. W skład projektów wchodziło również opracowanie, testowanie, a następnie wdrożenie systemu rozwoju osobistego pracowników, co miało pozytywny wpływ na motywację i wyniki pracy zespołów.

 

 

Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do zespołu Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych. Mam nadzieję, że moje doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym i w budowaniu relacji biznesowych przyczyni się do dalszego rozwoju organizacji. Wzmocni partnerstwo biur rachunkowych i razem będziemy liderem zmieniającym rynek usług księgowych – powiedział Przemysław Naklicki, nowy Dyrektor Zarządzający OSCBR.

 

Cieszymy się, że manager z tak bogatym doświadczeniem operacyjnym i biznesowym jak Przemysław wzmocni szeregi OSCBR. Wierzę, że pod jego skrzydłami projekt będzie rozwijał się jeszcze bardziej dynamicznie i w nowych obszarach, aby zapewnić partnerskim biurom rachunkowym najlepsze rozwiązania, zgodne z potrzebami rynku - mówi Patrycja Strzelecka, współzałożycielka sieci, Dyrektor Zarządzająca CashDirector S.A

 

Przemysław Naklicki ukończył studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, uzyskując tytuł magistra prawa. Studia MBA ukończył w Wyższej Szkole Bankowej (Uniwersytet WSB MERITO w Poznaniu).

 

Nowy Dyrektor OSCBR już dziś odbywa indywidualne spotkania z przedstawicielami biur rachunkowych, Dyrektorami Merytorycznymi i Ambasadorami projektu, jest obecny na szkoleniach i konferencjach partnerskich. Deklaruje także udział w każdym z planowanych przez sieć spotkań regionalnych, aby poznać specyfikę społeczności i nawiązać bezpośrednie relacje z partnerami. 

 

Przemysław Naklicki został przedstawiony Partnerom OSCBR przez Patrycję Strzelecką - CCO Cashdirector S.A oraz współzałożycielkę OSCBR - podczas spotkania na żywo, organizowanego na zamkniętej grupie Klub Nowoczesnych Księgowych OSCBR na Facebooku. Nowy dyrektor przedstawił swoją sylwetkę zawodową oraz plany rozwoju sieci, z uwzględnieniem strategii skupiającej się przede wszystkim na współpracy z partnerskimi biurami rachunkowymi oraz nowoczesnej technologii, w tym sztucznej inteligencji. Przemysła Naklicki zakomunikował także awanse w strukturze OSCBR:

 

  • Natalia Abramczyk objęła stanowisko Dyrektora Obsługi Sieci OSCBR

 

  • Sebastian Grzegorzewski został powołany na stanowisko Dyrektora Rozwoju Relacji z Biurami Rachunkowymi Sieci OSCBR.

 

  • Katarzyna Szkutnik - objęła stanowisko Managera Wsparcia Operacyjnego Sieci OSCBR

 

Mając świadomość wyzwań, jakie stawia przed nami rynek uznałem, że konieczne jest dokonanie zmian w strukturze organizacji, które zwiększą synergię między naszymi jednostkami oraz podniosą pozycję OSCBR. Jestem przekonany, że awanse menedżerów, których nasi partnerzy doskonale znają i którzy od dawna osiągają sukcesy w swoich obszarach pozwolą nam lepiej realizować postawione przed nami ambitne cele i być jeszcze lepszym partnerem dla biur rachunkowych - mówi Przemysław Naklicki

 

 

Jeśli przegapiliście spotkanie na żywo, transmisja dostępna jest tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autorka artykułu: Paulina Haczykowska - Rosłonek

Zaloguj się do Strefy Partnera OSCBR na komputerze

Zapraszamy do kontaktu pon-pt 8:00-16:00

numer telefonu: 533 337 816

Jak się

zalogować?

Stworzona przez 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych. 

Rozwój sieci i technologię rozwiązań oferowanych przez OSCBR zapewnia CashDirector wraz z mBankiem.

Kontakt:

mail: kontakt@oscbr.pl

telefon: 533 337 816

Kontakt dla Mediów