Jeśli poszukujesz więcej informacji na temat Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych lub chcesz nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami:

 

 

                   Paulina Haczykowska - Rosłonek

                   phaczykowska@cashdirector.pl

                  Koordynator ds. Komunikacji Marketingowej

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

Przeczytaj najnowsze

07 maja 2024
Przemysław Naklicki dołączył do zespołu Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) jako nowy Dyrektor Zarządzający. To manager z ponad dwudziestoletnim
22 kwietnia 2024
Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) jak co roku rusza w trasę po Polsce, aby spotykać się z przedstawicielami biur
Podsumowanie roku OSCBR 2023
17 kwietnia 2024

OSCBR Partnerem Roadshow LTCA 2024

Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) połączyła siły z kancelarią prawno-podatkową w ramach projektu Roadshow LTCA 2024 – cyklu szkoleń dla biur rachunkowych w 16 lokalizacjach w całej Polsce. Stanowi to odpowiedź na potrzebę merytorycznego przygotowania biur rachunkowych do efektywnego wdrożenia nadchodzących zmian prawno-podatkowych, w tym KSeF. Podczas jednodniowych spotkań z ekspertami-praktykami z kancelarii prawno-podatkowej LTCA poruszane są kwestie, które pozwolą lepiej zrozumieć i skuteczniej dostosować się do nowych wyzwań biur rachunkowych.

 

Pierwsze szkolenia odbyły się w kwietniu w Olsztynie, Białymstoku, Gdańsku i Kołobrzegu, a kolejne zaplanowane do połowy roku odbędą się w:

  • Szczecinie 22 kwietnia

  • Poznaniu 23 kwietnia

  • Krakowie 13 maja

  • Wrocławiu 20 maja

  • Katowicach 28 maja

  • oraz Warszawie 10 czerwca

 

Oprócz spotkań wiosennych, OSCBR wraz z LTCA planuje kontynuację roadshow na jesieni 2024 roku w kolejnych miastach, włączając Toruń, Kielce, Łódź, Opole, Rzeszów i Lublin.

 

Wykłady podzielone są na dwa bloki tematyczne. Pierwszy poświęcony będzie zagadnieniom związanym z wdrożeniem Krajowego Systemu e-Faktur, uwzględniając najnowsze regulacje oraz wnioski z konsultacji przeprowadzonych przez Ministerstwo Finansów. Drugi blok stanowi przegląd najbardziej interesujących rozwiązań podatkowych, w kontekście prowadzenia biura rachunkowego. Praktyczne podejście i merytoryczne wykłady zapewniają uczestnikom wiedzę i nową perspektywę. Podczas sesji Q&A eksperci odpowiadają na pytania.

 

Uczestnicy mogą także wziąć udział w części networkingowej, poświęconej wymianie doświadczeń i problemów, z którymi na co dzień mierzą się właściciele biur.

 

 

 

Prelekcja OSCBR, zatytułowana "Dochód pasywny w biurze rachunkowym, czyli jak zarabiać więcej przy takim samym nakładzie pracy", skupia się na praktycznych aspektach generowania dochodu pasywnego w biurze rachunkowym, co pozwala na zwiększenie efektywności działania przy jednoczesnym zwiększeniu zysków. Podczas dotychczasowych szkoleń inaugurujących trasę mieliśmy przyjemność dzielić się wiedzą z licznymi przedstawicielami branży rachunkowej - mówi Sebastian Grzegorzewski – Head of Partner Success Manager w OSCBR - Jesteśmy dumni z kontynuowania długoletniej współpracy z LTCA, jedną z najlepszych kancelarii prawno-podatkowych w Polsce. Doceniamy bogate merytorycznie partnerstwo i jesteśmy przekonani, że nasze wspólne inicjatywy przyniosą korzyści dla całej branży – dodaje.

 

Więcej informacji o trasie szkoleń oraz możliwości zakupu biletów znajdują się na stronie Roadshow LTCA 2024. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autorka artykułu: Paulina Haczykowska - Rosłonek

Zaloguj się do Strefy Partnera OSCBR na komputerze

Zapraszamy do kontaktu pon-pt 8:00-16:00

numer telefonu: 533 337 816

Jak się

zalogować?

Stworzona przez 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych. 

Rozwój sieci i technologię rozwiązań oferowanych przez OSCBR zapewnia CashDirector wraz z mBankiem.

Kontakt:

mail: kontakt@oscbr.pl

telefon: 533 337 816

Kontakt dla Mediów