Jeśli poszukujesz więcej informacji na temat Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych lub chcesz nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami:

 

 

                   Paulina Haczykowska - Rosłonek

                   [email protected]

                  Koordynator ds. Komunikacji Marketingowej

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

Przeczytaj najnowsze

07 maja 2024
Przemysław Naklicki dołączył do zespołu Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) jako nowy Dyrektor Zarządzający. To manager z ponad dwudziestoletnim
22 kwietnia 2024
Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) jak co roku rusza w trasę po Polsce, aby spotykać się z przedstawicielami biur
Podsumowanie roku OSCBR 2023
22 kwietnia 2024

Szkolenia regionalne OSCBR 2024 w nowej odsłonie

Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) jak co roku rusza w trasę po Polsce, aby spotykać się z przedstawicielami biur rachunkowych na darmowych szkoleniach w 9 miastach w całej Polsce. Tym razem główną tematyką spotkań będzie obsługa i praca z klientami, którzy wraz z rozwojem technologii i wejściem w życie obowiązku KSeF – oczekują coraz więcej od swojego biura rachunkowego. Księgowi i przedstawiciele branży rachunkowej będą mieli też okazję do wysłuchania prelekcji na temat marketingu oraz Social Mediów, dopasowanych do branży księgowej.

 

„W tym roku ruszamy w Polskę, aby spotykać się z biurami rachunkowymi dwutorowo – po pierwsze jesteśmy partnerem Roadshow LTCA, tzn. szkoleń dla biur rachunkowych z ekspertami cenionej kancelarii prawno – podatkowej. W tym cyklu skupiamy się przede wszystkim na merytoryce, zmianach prawnych dla biur rachunkowych oraz oczywiście – KSeF. Dodatkowo zapraszamy nasze biura do wzięcia udziału w corocznych, darmowych szkoleniach regionalnych w całej Polsce, tym razem w nowej odsłonie – podczas tych spotkań skupimy się na potrzebach klienta i efektywnej współpracy. – mówi Sebastian Grzegorzewski – Head of Partner Sucess Manager w OSCBR  Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez profesjonalnych trenerów biznesu i w praktyce sprawdzić swoje umiejętności, także w trudnych sytuacjach – dodaje.

 

Po raz pierwszy na spotkaniach regionalnych, obok bloków szkoleniowych odbędą się także praktyczne warsztaty z trenerami biznesu. Uczestnicy będą mogli w praktyce sprawdzić swoje dotychczasowe umiejętności radzenia sobie w problematycznych sytuacjach z klientem. To będzie też świetna okazja do przetestowania nowych umiejętności - pracy na typie osobowości klienta, ułatwiającej komunikację i negocjacje.

 

W odpowiedzi na potrzeby rynku, zgłaszane przez współpracujące z siecią biura rachunkowe, OSCBR przygotowało także blok szkoleniowy o tematyce marketingu w Internecie, w szczególności Social Mediach. Co ważne, prelekcje będą dostosowane do branży księgowej, a uczestnicy wydarzeń będą mieli okazję zapoznać się z konkretnymi rozwiązaniami, narzędziami i schematami gotowymi do wdrożenia w swoich biurach.

 

 

 

 

Szkolenia są bezpłatne zarówno dla Partnerów OSCBR jak i biur niezrzeszonych w sieci. Zaplanowane szkolenia odbędą się w 9 lokalizacjach:

  • Poznań – 9 maja
  • Gdańsk – 10 maja
  • Warszawa – 13 maja
  • Katowice – 27 maja
  • Rzeszów – 6 czerwca
  • Kraków – 7 czerwca
  • Lublin – 11 czerwca
  • Łódź – 27 czerwca
  • Wrocław – 28 czerwca

 

Jak podkreślają przedstawiciele OSCBR, ważną częścią każdego spotkania jest część networkingowa, poświęcona wymianie doświadczeń i problemów, z którymi na co dzień mierzą się właściciele biur. Podczas przerw kawowych czy lunchu, na który zaprasza organizator będzie okazja do rozmowy o współpracy i budowy relacji branżowych.

 

Szczegóły szkoleń, agenda i zapisy na poszczególne lokalizacje szkoleniowe można znaleźć TUTAJ. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona.

 

Serdecznie zapraszamy. Spotkajmy się w Twoim mieście!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autorka artykułu: Paulina Haczykowska - Rosłonek

Zaloguj się do Strefy Partnera OSCBR na komputerze

Zapraszamy do kontaktu pon-pt 8:00-16:00

numer telefonu: 533 337 816

Jak się

zalogować?

Stworzona przez 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie materiały wykorzystane na ww. stronie w tym: logo, tekst, zdjęcia, grafika, dźwięk oraz sposób ich prezentacji są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną ich właścicieli. Dane te zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych. 

Rozwój sieci i technologię rozwiązań oferowanych przez OSCBR zapewnia CashDirector wraz z mBankiem.

Kontakt:

mail: [email protected]

telefon: 533 337 816

Kontakt dla Mediów